Szentségimádás a Mária-napok 3. napján

A Mária-napok 3. estéjén, szombaton Józsa Gáspár szabadkai püspöki titkár tartotta a szentmisét, aki felidézte, hogy az egyház történelme során minden korban voltak olyan elődeink, akik az Istenbe vetett hit útján járva életszentségben éltek, és másoknak is utat mutattak. 

A zenei szolgálatot a gitáros énekkar biztosította Aradi Mária és Bővíz László vezetésével.

A misét követően zenés majd csöndes szentségimádást tartottunk éjfélig, sőt egész éjszaka lehetőség adódott, hogy a kitett Oltáriszentség előtt vezetett imádságok (rózsafüzér, litánia, keresztút, énekek) segítségével virrasszunk. Hajnali 5 órától ismét csöndes imádságra volt mód a vasárnap reggel kezdődő szentmiséig.

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük