Felnőtt katekézis tanévzáró alkalma

A csütörtök esti felnőtt katekézis idei tanéve június 25-én lezárult. Az utolsó alkalommal összefoglaltuk a korábbi témáinkat, majd megvendégeltük egymást. Édes és sós házi süteményeket kóstoltunk, és bizony jólesett – a már régóta hiányolt – kötetlen beszélgetés.

Lucz Ili és Péterffy Gabi testvéreink együtt muzsikáltak, s mindez testi-lelki felüdülésünkre szolgált.

Szeptember 23-án, a budapesti NEK és az Újszegedi Mária-napok programsorozat után folytatjuk az ember erkölcsi kibontakozásáról szóló megkezdett tanulmányainkat. Addig pedig minden csütörtök este továbbra is összejövetelt tartunk, de immár a legváltozatosabb témákról hallgatjuk meg egyik-másik testvérünket a Társaskör keretében.

Thorday Attila

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük