A Názáret családcsoport tagjai is találkoztak

A járványveszély idején plébániai családcsoportjaink rendszeres találkozókat tartottak – virtuálisan. Pénteki napokon, amikor korábban összejöveteleiket tartották, a karantén időszakában is keresték egymás társaságát, hogy tapasztalataikkal erősítsék egymást.

Pünkösdöt követően immár személyesen is találkoznak vagy egyik-másikuk kertjében, vagy amiként a Názáret családcsoport, aki az összejövetelét június 5-én, pénteken tartotta a Teréz-templom kertjében (a fotókon).

0 hozzászólás

Hagyjon egy választ!

Szeretne csatlakozni a beszélgetéshez?
Nyugodtan járulj hozzá az alábbiakban!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük