Üzenet a felújított Erzsébet-templomból

Plébánosunk az Erzsébet-templomból küldi utolsóra tervezett videó-üzenetét. A festési munkálatok befejeztével a hívek vállalták a takarítást, hogy másnaptól ragyogjon a felújított templom és alkalmas legyen az istentiszteletekre.

János evangéliumának utolsó fejezetéből is hallhatunk egy történetet, amelyben Péter megvallja Jézus iránti törékeny szeretetét.

Isten kegyelméből és a hívek áldozatos adományait felhasználva a minap elkészült az Erzsébet-templom belső felújítása, festése. Az 5,5 milliós költségből 3 millió 900 ezer forint máris összegyűlt a hívek erre a célra adott adományaiból. Isten fizesse meg nagylelkű adományaikat!

Nagyon köszönjük azok áldozatos munkáját is, akik csütörtök és péntek során a nagytakarításból kivették részüket. Megfigyelhetjük azt is, hogy felújításra kerültek az ajtók, kicseréltük a kilincseket, megjavítottuk a zárakat, lefestettük a bejáratnál levő hirdetőtáblákat. Viseljük ezután is gondját Isten házának, amely közös otthonunk és büszkeségünk!

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük