Újra megtalálhatjuk a reményt – Taizé-i imaóra (online)

Plébániánk emeleti termében április 24-én felvett taizéi énekes imaóra alkalmat nyújt arra, hogy aki szeretne 40 percet erre szánni, otthonról is bekapcsolódhat:

Szeretet Istene, tekints családodra. Jöjj és segítsd az emberiséget, melyet komoly szenvedés gyötör. Vigasztald azokat, akik sírnak, támogasd azokat, akik bátran felvállalják a szolidaritás kihívását. Krisztus föltámadása által ismeretlen látóhatárt társz fel számunkra, ahol új fény támad. Így, amint Húsvét reggelén, újra megtalálhatjuk a reményt és életünkkel tudjuk elmondani: „Krisztus föltámadt!” – „Igen, valóban föltámadt az Úr, allelúja!” (Alois testvér, taizéi prior imádsága)

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük