Templomaink ünnepi díszbe öltöztek

Óriási köszönet illeti mindazokat, akik a templomainkat ünnepi díszbe öltöztették. Az Erzsébet-templomban Komárominé Soós Éva és férje, Komáromi László, a Teréz anya templomban Juhászné Marika a Teréz-angyalokkal koordinálta a fenyőfák behelyezését és feldíszítését. Minden évben gigászi munka a fák kivágása, mindkét templomba szállítása és felállítása, melyet idén is a temetőben dolgozó Kulik László és Tóth  Zoltán, valamint Bunford Zoltánvégezték, míg a feldíszítésben együttműködött Kovács Gábor és fia Gábor, Tallósy Koppány és fia Péter, valamint Szendrényi András. A Mária-oltárnál levő betlehemet idén is ifj. Brzózka Marek állította.
0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük