Love Caching a Házasság hetében

Love Caching volt a címe az idei Házasság Hete egyik programjának, amelynek plébániánk is otthont adott. Az elnevezés a geocaching játékból ered, ahol különböző helyekre elhelyezett ládákat (geoláda) kell megtalálni.

Ebben a játékban Szeged belvárosában 6 helyre helyeztek ki ládákat a regisztrált házas- és jegyespárok részére. A ládákban a kapcsolatukat érintő kérdések voltak, ezekről kellett beszélgetniük miközben sétáltak a napfényes időben.

Végül az újszegedi plébánián teaházzal várták őket a szervezők. Itt tovább folytatódhattak a beszélgetések, de már nemcsak egymás között, hanem más párokkal is. A részvevők nem csak szegedi katolikus párok voltak, érkeztek más városokból és más felekezethez tartozók is. Összesen 24 pár kapcsolódott be ebbe a programba.

Szabó Zoltán
(Fokoláre Mozgalom – Új Családok)

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük