Jótékonysági olasz vacsoraest

Október 8-án Attila atya szervezésében jótékonysági olasz vacsoraesten vehettünk részt az újszegedi plébánia nagytermében. Bonecz Tamás és felesége Bakó Anikó valamint a segítőik ízlésesen megterített asztalokkal fogadtak miket, ínycsiklandó finomságokat szolgáltak fel nekünk, velencei étel- és italspecialitásokat kóstolhattunk meg.

Tamás sokat mesélt nekünk a vörös és fehér borokról, koktélokról és a változatos menüről: volt languszta, chilisbab, spenótos lasagne, sütőtökös penne, sajttál és még sok finom élőétel.

Később megtudtuk, hogy Tamás nem vendéglátással foglalkozik, mégis úgy éreztük, mintha nem először csinálná. A velencei fényképek vetítése kellemes aláfestő zenével még inkább emelte az est itáliai hangulatát.

Jó volt találkozni, beszélgetni a régi és új ismerősökkel – igazi töltekezés volt ez az este.  Köszönjük Tamáséknak a ráfordított időt és energiát. Az est bevételének nagy részét a templomtető felújítására fordítják. Reméljük lesz folytatása az eseménynek.

Tallósy Koppány és Andi

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük