Ifjúsági zarándoklat Taizébe

Idén is szervezek a 15-30 évesek számára zarándoklatot július 5-15 napjaiban a burgundiai Taizébe. Egy hetet töltünk a szerzetesközösség közelében, hogy részt vegyünk énekes imádságaikon, és a gazdag és változatos programmal megszervezett ifjúsági találkozón.

Az odafele való utunk során 2 éjszakát töltünk a bajorországi Benediktbauern kolostorban és a környéken kirándulunk, hogy összebarátkozzon az alkalmi csoport.
A részvételi költség a 11 napra mindössze 65-85 ezer forint, korosztálytól függően.

Örömömre szolgál, hogy ez alkalommal Böjte Csaba testvér és néhány munkatársa is velünk tart, hogy maguk is merítsenek Taizé üdítő forrásából. Jelentkezni lehet mielőbb személyesen nálam, valamint legkésőbb a plébánia nagytermében június 15-én, szombat 19 órakor tartandó énekes imádság alkalmával.

Ezen a regisztrációs űrlapon lehet jelentkezni »

Thorday Attila

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük