Hitvalló életre kaptak felhatalmazást a Lélek erejében

2018. május 6-án, az esti szentmise keretében bérmálkozásra került sor az Erzsébet-templomban. A bérmálást végző Serfőző Levente, püspöki oktatási helynök atya prédikációjában arra hívta fel figyelmünket, hogy mennyei Atyánkhoz Krisztus Urunk által juthatunk el.

Ő a kapu, melynek kilincse azonban a mi kezünkben van: személyes felelősségünk, hogy a Lélek erejében megnyissuk az ajtót, és az Atya közelébe jussunk.
Az újszegedi hívő közösség legyen továbbra is befogadó lelkületű – hangsúlyozta Levente atya -, hogy akit a Lélek megérint, az otthonra találhasson az Egyházban.

A csoportképen a bérmálkozottak (Darvas Tamás, Bálintné Lutor Erika, Varga Szilvia, Keresztury Hanna, Liptákné Fa- ragó Aranka, Szabóné Veres Gabriella, Fajka Lilla, Krámliné Bodzsár Julianna, Lázár Dávid) a bérmaszüleikkel láthatók.

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük