Hittantábor bibliai kalandozásokkal

Az idei nyáron, bár kissé rendhagyó módon augusztus végén, újra összegyűltek plébániánk hittanosai, hogy 5 napon át izgalmas felfedezések és foglalkozások közepette együtt kalandozzanak a már jól, vagy kevésbé ismerős bibliai történetek között. Ebben segítette őket plébánosunk, hittanáraink és az Antióchiai csoport lelkes fiataljai.

Mindennap más ó- és újszövetségi történeteket dolgoztunk fel, mégis egy egységet alkotva segítették a gyermekeket annak felfedezésében, hogy a mai modern korban is tudunk Jézus tanításai szerint élni. Kincsvadászatokkal, videoblokk megjelenítésével, erényvadászattal és -horgászással tettük tanítványainknak kézzel foghatóvá a hétköznapok tennivalói közt Jézus tanításának nemcsak megtapasztalását, hanem aszerint való alakítását is.

A hosszú szünet után jó volt újra találkozni diáknak és pedagógusnak egyaránt plébániánkon, ahol szeretetteljes, jó hangulatú, lélekben felemelő hetet tölthettünk el változatos foglalkozások és sok izgalmas játék közepette.

Papdi Anikó

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük