Attila atya meghívója, tájékoztatója és igehirdetése egy videóban

Plébánosunk videó-üzenetében említést tesz az Erzsébet-templom belső festési munkálatainak megkezdéséről, és hogy emiatt a szentmiséket a plébánia nagytermében tartjuk június hónap során.

Egyúttal meghívja a családokat, hogy a vasárnap 9.30-as szentmisére a templom melletti kertbe jöjjenek (a gyerekek ülhetnek polifóm matracra vagy pokrócra az oltár körül, a felnőttek székeken foglalhatnak helyet).

Attila atya a napi olvasmányt Izajás könyvéből olvassa: Krisztus előtt 6 évszázaddal korábban íródtak e szavak, majd megdöbbentő módon Jézus szenvedéstörténetében beteljesedtek: élet-áldozatának üdvös következményeit élvezhetjük („az ő sebei szereztek nekünk gyógyulást”).

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük