Antiochiás fiatalok a deszki kórházban

December 22-én, Aradi Márta kórházlelkészségi munkatárs szervezésben ellátogattunk a deszki tüdőszanatóriumba. Célunk az volt, hogy az ottani betegeket emlékeztessük karácsony üzenetére: Jézusunk maga is nehéz körülmények között született és élt közöttünk, sőt szívünkben ma is felfedezhetjük jelenvalóságát.

Közösségünkből 14-en vállalkoztunk e küldetésre, s 2 csoportra oszolva gitárszóval és csengettyűkkel jártuk be a kórtermeket összekötő folyosókat, hogy karácsonyi dalokat énekeljünk. Több beteg is elérzékenyülve hallgatott minket, s még olyan is akadt, aki elmondta, hogy nem is emlékszik arra, hogy karácsony üzenete ilyen mélyen megérintette volna korábban. Dicsőség a magasságban Istennek!

Ludányi Noémi

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük