Advent a Karitász csoport életében

A 2019. év adventjében is mozgalmas időszakot tudhatott magáénak a Karitász csoport. Köszönettel fogadtuk az újszegedi hívek által összeadott adományokat, amellyel 40 család karácsonyi előkészületeit segíthettük. Az adventi ebédre vonatkozó pályázati összeg keretében 120 adag töltöttkáposztát oszthattunk ki a támogatottjaink részére, amelyhez az ételt György Zsuzsi konyhája biztosította.

A Reménység Klub karácsonyi alkalma is meghitt volt. Az Evangélium felolvasása mellett szép dalokat énekeltünk, amelyhez a zongorakíséretet – állandó segítőnk, Klebniczki Renáta férje, –Klebniczki György játszotta.

Köszönjük a Rácz Józsefnek, hogy a Szegeden általa vezetett Lipóti Pékség egész évben segítséget nyújtott a csütörtöki ételosztásokhoz, valamint Havancsák József vállalkozónak az adventi csomagokat!

Hálásak vagyunk az Úrnak, hogy ilyen szeretetteljes és jószándékú közösségben végezhetjük (továbbra is) a munkánkat, ezúton kívánunk áldott, kegyelemben gazdag új esztendőt!

Szeretettel: a Karitász csoport

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük