A hitjelöltek bemutatása

Akik felnőttként szeretnének elmélyedni a hitéletben, és a keresztény beavatás szentségeiben (keresztség, bérmálás, szentáldozás) részesülni, azok számára ajánljuk a katekumen-csoportot. Az ún. felnőtt hittanulók csoportja szerda esténként találkozik a plébánián Németh Zsuzsannavezetésével.

A fényképen látható Lukács-Vass Gyöngyvér, Pásztor Evelin, Ábrahám Beáta, Csóti Bernadett és Gellért Csaba április 1-én, a szombat esti szentmise keretei között a hívek közössége előtt mutatkoztak be, arra kérve bennünket, hogy imáinkkal és jó példánkkal segítsük a hitben való növekedésüket. Közülük lesznek, akik a nagyszombati húsvéti vigília szentmise keretében nyerik el a beavatás szentségeit, mások akkor lesznek elsőáldozók, bérmálkozásukra pedig majd a fiatalokkal, június 3-án kerül sor.

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük