Lajkó Bianka tanuló nyert a Szent Erzsébet díjátadón

Idén 20. alkalommal került sor a Szent Erzsébet Rózsája díj átadására a budapesti Nemzeti Színházban, melyen plébániánk képviseletében vehettünk részt. A szolgáló szeretetben kiemelkedő testvéreket méltatják ezen elismeréssel, idén a körmendi Karitász csoport vezetője, illetve két, belga tanár -, akik az ipolytölgyesi Szent Erzsébet Otthon részére nyújtanak sok támogatást- részesültek a díjban.

Az impozáns ünnepség Egyházmegyénk szempontjából is fontos volt. Lajkó Bianka, a Karolina Gimnázium tanulója első helyezést ért el a Szent Erzsébet tiszteletére meghirdetett vers- és novellaíró pályázaton, a 15-18 éves korosztályban, vers kategóriában. Ezúton is gratulálunk a szép művéhez!

Bús Márta és Kószó Edit

0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük