15 millió Üdvözlégy a nemzetünkért
Fábry Kornél atya közös imádságra hív bennünket Magyarországért és a világon élő minden magyarért. Június 1. és december 31. között célunk, hogy közösen 15 millió Üdvözlégy Máriát ajánljunk fel nemzetünkért. Az elmondott imákat a Zarándok.ma ima applikációban lehet rögzíteni, ahol a közös számláló is követhető. Az applikáció letölthető a Google Play-ből és az App Store-ból. Kapcsolódjunk be minél többen ebbe az imahálózatba, és imádkozzunk együtt Magyarországért!

Hagyjon egy választ!
Szeretne csatlakozni a beszélgetéshez?Nyugodtan járulj hozzá az alábbiakban!