Várjuk a 7-14 éves lányokat a gyerekkórusba!

A schola (ejtsd szkóla) a liturgia rendszeres szolgálatát végzi, amely a közösségi, énekes istendicséretre a péntek 18 órától kezdődő próbákon Pechán Zoltán zenepedagógus készíti fel a lányokat.

Továbbá keressük azon 10-17 éves korú fiatalokat, akik valamilyen hangszeren játszanak, illetve tanulnak. Szeretnénk a gyermekkórus éneklését hangszeres kisegyüttessel kiegészíteni. Évente 2-3 alkalommal játszana a kis zenekar az énekesekkel együtt vagy önállóan. Várjuk a fiatalok jelentkezését erre a szép feladatra: a közös zenélés örömével szolgálni az Urat.

Jelentkezni Pechan Zoltán szkólavezetőnél, a hitoktatóknál, vagy a plébánián lehet, név, hangszer és elérhetőség megadásával. Továbbá kérjük a felnőtteket, jelezzék, ha családjukban, ismeretségi körükben hangszerjátékos fiatal van, akit meghívhatunk az együttesbe.