A plébániai iroda és Attila atya elérhetősége

A rendkívüli helyzet fennállása idején a plébániai irodában – csökkentett munkaidőben, de – továbbra is ügyeletet tartunk hétköznap 10-12 és 14-16 óra között. Amit lehet, azt kérjük, hogy telefonon intézzünk.

Továbbá – kihasználva a technika adta lehetőségeket – hétfőtől – péntekig 14-16 óráig az ingyenesen hívható Skype vonalon is (név: “Szt. Erzsébet plébánia”) ügyeletet tartunk (lehetőség szerint videóhívást alkalmazzunk).

Ha valakinek segítségre van szüksége, hogy letöltse a programot, vagy megtanulja kezelni, azt is meg tudjuk oldani, természetesen a higiéniai szabályok betartása mellett.
Akinek kérdése van, személyesen is keresheti Aradi Mártát a 70/2378204-es telefonszámon.

Attila atya várja a plebanos.ujszegedi@gmail.com címére küldött családi vagy egyéni fotókat, melyeket színesben kinyomtatva kifüggeszt templomainkban a Mária-oltár illetve a Mária-ikon mellé.